درباره ما

درباره ما


با تیم دماوند آی تی آشنا شوید

شرکت دماوند آی تی در سال 1392 ثبت زیر مجموعه شرکت پیشرو رایان دماوند، در حوزه آی تی خدمات مختلفی مانند :
• طراحی انواع وب سایت
• بهینه سازی وب سایت
• پیاده سازی انواع اپلیکیشن های تحت وب
• اده سازی انواع اپلیکیشن های موبایل (اندروید و ios)
• مشاوره راه اندازی کسب و کار های آنلاین
• برند سازی و آنلاین مارکتینگ
• و …

ارائه مینماید، تیم دماوند آی تی متشکل از تیمی جوان و پر شور و در عین حال با تجربه ای بیش از 13 سال در آماده همراهی شما دوستان عزیز برای حضوری قدرتمند و با کیفیت در حوزه فضای دیجیتال است.
اگر تصمیم دارید در دنیای دیجیتال، کسب و کار خود را یک سر و گردن از سایر رقبا بالاتر قرار دهید، کافیست با شماره تلفن های 02144294631 و 02144294598 تماس حاصل فرمایید.
با استفاده کردن از خدمات دماوند آی تی میتوانید سرعت، دقت و کیفیت را در کنار هم داشته باشید.

چرا از سیستم هاستینگ ما استفاده کنید

هاست دماوند آی تی با وجود متخصصین با سابقه در حوزه مدیریت سرو و ارائه خدمات گسترده و پشتیبانی تمام وقت میتواند یک شرایط ایده آل برای مدیران سایت ها ایجاد کند.

دیدگاه ما

خرید هاست با کیفیت دغدغه خیلی از افرادی که قصد راه اندازی یک وب سایت اینترنتی را دارند است. هاستی که با کیفیت و مطمئن باشد یکی از مهمترین مواردی است که برای راه اندازی یک سایت اینترنتی باید به فکر آن باشید. از همین رو دیدگاه  تیم فنی دماوند آی تی در جهت رفع این نگرانی بوده و تلاش داریم با ارئه سرویس های با کیفیت و امنیت این مهم را برای عزیزان فراهم سازیم

هدف ما

هدف ما در همان ابتدا ارائه سرورهای با کیفیت و امنیت بود .اکثر افراد کم تجربه مبنای انتخاب یک شرکت هاستینگ را هزینه آن قرار می دهند، در حالی که این یکی از مجموعه آیتم های تصمیم گیری است. سایر آیتم ها میتوان از کیفیت خدمات پشتیبانی ، امنیت پهنای باند ، کیفیت سرویس های نرم افزاری و سخت افزاری ، نوع کنترل پنل محل فیزیکی سرور و …. تاثیر گذار بود. که هاست دماوند آی تی ضمن پوشش تمامی گزینه ها آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد